KONST / Litografier / Färglitografi 10291428
nr 1029 1428
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi, 2 st + 1 etsning, Marcel Genay (f. 1929), 37x59 respektive 40x30
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:05:33
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr